امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132746
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 72
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله ناصر مکارم‌ شیرازی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مبلغی نماینده جمهوری اسلامی ایران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله ناصر مکارم‌ شیرازی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مبلغی نماینده جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس قاهره اظهار کرد: اکنون فرصت خوبی پیدا شده است، ولی همانگونه که گروه‌هایی از نزدیکی ایران و مصر بهره می‌گیرند گروه‌هایی نیز نزدیکی میان دو کشور را به زیان خود می‌بینند.

وی گفت: ما باید از این فرصت ایجاد شده استفاده کنیم و با وجود کارهایی که دشمنان انجام می‌دهند باید از ظرفیت مصر و کشورهای دیگر اسلامی برای نزدیکی و امر تقریب بیشتر استفاده کنیم اما مسئله حساس است و باید جلو تندروهای دو طرف گرفته شود.

این مرجع تقلید خطاب به نماینده کشورمان در کنفرانس قاهره گفت: وقتی شنیدم شما را انتخاب کردند و برای این کار دعوت شدید خوشحال شدم.

آیت‌الله مکارم شیرازی در ادامه افزود: مصر کشور بسیار مهمی همراه با سابقه طولانی است و مبادی تقریب در آن خیلی زیاد است و آمادگی خیلی بهتری برای تقریب دارد و اثرگذارتر از کشورهای دیگر است.

وی یادآور شد: باید از این فرصت استفاده کرد، تصمیم گرفتیم دبیرخانه دائمی کنگره ضد تکفیر را با حضور شخصیت‌های حوزوی دایر کنیم و به زودی اعضای آن معرفی خواهند شد.  

انتهای پیام/2258/ط

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها