امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132761
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدجواد لاریجانی رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضاییه امروز -دوشنبه- در حاشیه سمینار

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدجواد لاریجانی رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضاییه امروز -دوشنبه- در حاشیه سمینار بین‌المللی اثرات منفی تحریم‌های اقتصادی و مالی بر بهره‌مندی مردم از حقوق بشر در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص تمدید مذاکرات ایران و ۱+۵ گفت: دولت محترم مسئول مذاکرات است و همه ما از آنها حمایت می‌کنیم. دوستانی که مذاکرات را پیش می‌برند در امر دیپلماسی کار کشته هستند و این مذاکرات در چارچوب سیاست‌های ما پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه در طرف مقابل ما برخی دولت‌های زیاده‌خواه به خصوص آمریکا هستند که اگر مذاکرات موفق نشود در نتیجه زیاده‌خواهی آنها می‌باشد، یادآور شد: در عین حال نسبت به تمدید مذاکرات خوش‌بین نیستم چرا که تصور می‌کنم از این زمان برای فشار بر جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنند.

رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضاییه کاهش قیمت نفت را یک توطئه خواند و افزود: آنها درآمد ایران را هدف قرار داده‌اند و البته در این هدف شکست خواهند خورد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها