امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132776
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 41
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فتحی حماد» عضو دفتر سیاسی جنش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در سخنان اعلام کرد که موضوع ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فتحی حماد» عضو دفتر سیاسی جنش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در سخنان اعلام کرد که موضوع تبادل اسرا حتمی است و فقط مسئله زمان مطرح است.

بنا به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، حماد گفت: گردان‌های «القسام» شاخه نظامی حماس امکانات و گنجی در اختیار دارد که رژیم اشغالگر را وادار به تسلیم شدن برای رسیدن به آن گنج می‌کند.

وی افزود: حماس به دنبال آینده سیاسی و مناصب نیست بلکه در جستجوی یک گزینه اساسی است که بتوان با آن در مقابل استعمار و تسلط آمریکایی و صهیونیستی در منطقه ایستاد. این گزینه با چشم‌اندازهای امت و مواضع آن هماهنگ است و حماس به دنبال پیشرفت آن می‌باشد.

فتحی حماد به طرف‌های بین‌المللی پیرامون ادامه محاصره غزه و تعلیق بازسازی آن هشدار دارد و گفت اگر محاصره برداشته نشود و غزه هر چه زودتر بازسازی نشود غزه منفجر خواهد شد و اگر غزه منفجر شود دیگر در کل جهان آرامش نخواهد بود. فلسطین کلید صلح و جنگ منطقه است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها