امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132800
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۱
تعداد بازدید: 126
محسن نظافتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: تعداد فوتی‌های 3 تصادف اخیر در عراق که در مسیر بازگشت زائران ...

محسن نظافتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: تعداد فوتی‌های 3 تصادف اخیر در عراق که در مسیر بازگشت زائران ایرانی رخ داده است متأسفانه به 8 نفر رسید و همچنین تعداد مجروحین این تصادفات نیز 22 نفر است.

نظافتی افزود: براساس گزارش‌های رسیده زائرانی که در این حادثه جان خود را از دست دادند عبارتند از: فاطمه امامی، حسین نوری از تبریز، حسین جعفرمنش از تبریز، ناصر فراقی، علی رشیدی از کرج، محمد بابا‌صبا، سید محمد باباصبا و ابراهیم سعادت از تهران.

نظافتی افزود: همچنین اسامی مصدومان این حادثه به شرح ذیل است: فاطمه میرزابیگی، قاسم میرزابیگی، هادی محمدی، سیدمحمود سیدجعفری، سیده سمیه سادات جعفری، خلیله سلطان رجبی و فاطمه برقی که این افراد از استان مرکزی هستند.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ادامه داد: گلی ایمانی از تهران، مجید یوسف‌زاده از قزوین و ابوالفضل یوسف‌زاده از قزوین نیز دیگر مصدومان تصادفات 24 ساعت اخیر در کشور عراق بودند.

به گزارش فارس در تصادفات شب گذشته در مسیر عراق به ایران 8 نفر از زائران ایرانی اربعین حسینی جان خود را از دست دادند و 22 نفر نیز زخمی شدند که 10 نفر از مجروحان ایرانی و 12 نفر دیگر نیز اتباع سایر کشورها بودند که از طریق ایران به عتبات عالیات سفر کرده بودند.

این زائران به صورت انفرادی به عراق سفر کرده بودند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها