امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132826
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسین ملایجردی روز دوشنبه در سی و هشتمین اجلاس مدیران

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسین ملایجردی روز دوشنبه در سی و هشتمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور که در سالن کنفرانس سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد، تصریح‌کرد: در مدت کوتاه سه ماهه توانستیم آمار استفاده استانداری‌ها و دستگاه‌های اداری کل کشور از کاغذ را در مکاتبات رصد و به آمار دقیقی دست یابیم که در این میان استانداری خراسان رضوی رتبه اول را در زمینه ایجاد سازمان بدون کاغذ کسب کرده است.

وی با تشریح چگونگی فعالیت سپاد، افزود: این سامانه با هدف پیگیری و رصد پی‌نوشت‌های ریاست جمهوری در کلیه وزارتخانه‌ها و سازمان ها راه اندازی شده است و کلیه مکاتبات و گزارش‌ها را مورد پایش و رصد قرار می‌دهد به طوری که می‌توان ارجاعات نامه‌ها را به صورت درخت واره مشاهده کرد.

رئیس مجمع دبیرخانه‌های نظام اداری کشور، سرعت، سهولت و شفافیت در پیگیری نامه‌ها را از جمله مزایای سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت دانست.

در پایان این اجلاس به دو برگزیده شایسته فعال در سی و هشتمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور لوح تقدیر اهداء شد.

تسهیل در امر پیگیری مراسلات، کاهش حجم مکاتبات بین سازمانی، کاهش نیروی انسانی در امور پیگیری فراسازمانی، امکان پیگیری لحظه‌ای مکاتبات و در نتیجه پاسخگویی آنلاین به افراد و صرفه جویی در زمان پیگیری های فراسازمانی از جمله مزایای سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت(سپاد) است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها