امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132831
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با ...

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به مذاکرات ایران با 1+5 اظهار داشت: ما چه در قبل، چه در بعد و چه در حین مذاکرات شاهد تهدیدات آمریکا علیه ایران هستیم که این رجزخوانی‌ها بر خلاف روح توافق است و خواستار پاسخ درخور شأن ملت ایران به یاوه‌گویی‌های آمریکا هستیم.

وی افزود: چندی پیش وزیر امور خارجه آمریکا صحبت از فعالیت‌های مخفیانه هسته‌ای ایران به میان آورد و از صحبت‌های وی این نکته را می‌توان دریافت که حتی اگر توافقی نیز حاصل شود، آنها به این راه بی‌منتها ادامه خواهند داد که نمی‌توان پایان مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: آنچه که در مذاکرات با 1+5 باید مدنظر قرار داد این است که ابتدا باید ادبیات حاکم بر چارچوب مذاکرات و قوانین حاکم بر آن مشخص شود و بعد با توجه به این ادبیات کار را به پیش برد و اگر بخواهد کار به گونه‌ای پیش رود که طرف مذاکره‌کننده دستاوردهای مذاکرات را بعد از آن و در مصاحبه‌های خود زیر سؤال ببرد، این شیوه مذاکره یک روند فرسایشی را طی خواهد کرد که سودی برای مردم ما در پی نخواهد داشت.

کارخانه‌ای تصریح کرد: ملت ایران 35 سال مقتدرانه در برابر استکبار جهانی ایستاده و با وجود خواست مستکبران به مسیر خود ادامه داده است و حال اینگونه ادبیات توهین‌آمیز آنها قابل تحمل نیست و جای تأسف دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها