امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132834
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در مصوبه هیأت وزیران آمده است: متن زیر جایگزین ماده 6 ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در مصوبه هیأت وزیران آمده است: متن زیر جایگزین ماده 6 اساسنامه شرکت سهامی آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری موضوع تصویب‌نامه شماره 35185/ت 33095 ه مورخ 15/6/1384 می‌شود:

ماده 6- سرمایه شرکت مبلغ پانصد و بیست و دو میلیارد و یکصد و ده میلیون ریال است که به پانصد و بیست و دو هزار و یکصد و ده سهم یک میلیون ریالی منقسم گردیده و تماما متعلق به شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران است، افزایش سرمایه یادشده از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و طرح های غیرانتفاعی تأمین شده است.

این متن به تأیید شورای نگهبان رسیده و اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را در تاریخ 16/9/1393 برای اجرا به وزارت نیرو ابلاغ کرد.

متن ماده قبلی به شرح زیر بود:

ماده 6- سرمایه شرکت مبلغ ده میلیون (000ر000ر10) ریال می‌باشد که به ده سهم یک میلیون ریالی منقسم شده است و تماما متعلق به شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران می‌باشد و پرداخت شده‌است‌.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار