امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13284
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستقر در ستاد انتخاباتی کشور، علی لاریجانی پس از بازدید از ستاد انتخاباتی کشور ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستقر در ستاد انتخاباتی کشور، علی لاریجانی پس از بازدید از ستاد انتخاباتی کشور در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات یک رکن مردم‌سالاری دینی است و این موضوع چه در شوراها و چه در ریاست‌جمهوری وجود دارد.

وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران درک دقیقی از شرایط بین‌المللی و شرایط داخلی داشت، تصریح کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات پشتوانه عظیمی برای رئیس‌جمهور آینده است تا بتواند با حضور افراد کاردان و با تجربه هم مسائل داخلی را حل کرده و هم مسائل بین‌المللی را با نقش قوی‌تری دنبال کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی، همچنین تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی به همکاری با دولت آینده توجه خواهد داشت و این همکاری در بحث معیشتی مردم به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

وی با ابراز قدردانی از عزم ملی هموطنانمان و شرکت گسترده آنها در انتخابات گفت: مردم با حضور حماسی خود برگ زرینی در تاریخ حماسی کشور رقم زدند.

وی با اشاره به بازدید خود از بخش‌های مختلف ستاد انتخابات کشور، اظهار داشت: مشکل خاصی وجود نداشت و در جاهایی که کمبود تعرفه وجود داشت به آنجا تعرفه رسانده بودند؛ مشکل امنیتی در انتخابات نداشتیم و مسائل به صورت مطلوب دنبال می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها