امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132866
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
مجتبی خالدی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اسامی 21 نفر از بازماندگان تصادف صبح امروز در محور بدره-مهران را اعلام کرد. وی ادامه داد: ...

مجتبی خالدی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اسامی 21 نفر از بازماندگان تصادف صبح امروز در محور بدره-مهران را اعلام کرد.

وی ادامه داد: رقیه علیزاده 32 ساله از قم، مینا صادقی 3 ساله از قم، ابراهیم صادقی 32  ساله از قم، شاه‌گل مجیدی 39 ساله از قم، گل‌بیدی عبدالخلیل 54 ساله تبعه افغان، فاطمه میرزابیگی، قاسم میرزا بیگی، گلی ایمانی، مجید یوسف زاده 40 ساله از قزوین، ابوالفضل یوسف زاده از قزوین و هادی محمدی 32 ساله از محلات از مصدومان حادثه مرگبار رخ داده در کشور عراق هستند که به مراکز درمانی مهران منتقل شده‌اند.
به گفته سخنگوی اورژانس کشور، علاوه بر این افراد، عبدالخلیل مرادی 21 ساله، صغرا مرادی 45 ساله، زهرا موسوی 60 ساله، حسین غلامی 28 ساله، علیرضا غلامی 19 ساله، علی صادقی 27 ساله، پاینده حیدری 22 ساله، ملکه مرادی 19 ساله، فاطمه غلامی 2.5 ساله و زکیه مرادی 22 ساله نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته وی ابراهیم صادقی که دارای اندک هوشیاری بود در مرکز درمانی اعلام کرده است که سانحه‌ای که در آن دچار مصدومیت شده مربوط به تصادف تریلی با ون نبوده و این 5 نفر همراه او مصدومان حادثه‌ای دیگر هستند.

صبح امروز بر اثر تصادف یک تریلی با دو دستگاه ون مسافربری که حامل زائران ایرانی بود، 9 نفر کشته و 21 نفر مصدوم شدند.
هنوز از اسامی کشته شدگان در این حادثه اطلاعی در دست نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها