امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13291
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورایهای ...

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورایهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور کلید خورد.

طبق قانون قرار بود زمان رسمی انتخابات تا ساعت 18 باشد که حضور چشمگیر مردم در انتخابات سبب شد زمان رای‌گیری دو ساعت تمدید و تا ساعت 20 ادامه یابد.

چند دقیقه دیگر به پایان رای‌گیری مانده بود که وزارت کشور بار دیگر زمان رای‌گیری‌ را تا ساعت 21 و بعد از آن نیز تا 22 تمدید کرد.

حضور چشمگیر مردم ولایتمدار و حماسه‌ساز در  تهران سبب شد که  ستاد انتخابات کشور  صرفا در تهران ساعت رای‌گیری را تا ساعت 23 تمدید کند.

هم‌اکنون نیز ستاد انتخابات وزارت کشور زنگ پایان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را به صدا در آورد و  مسولان شعب اخذ رای موظفند راس ساعت 23 درب شعب را ببندند و از رای دهندگان حاضر در حوزه اخذ رای راگیری کنند.
 
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها