امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132922
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این آلبوم به صورت گروهی (آنسامبل) در مایه موسیقی اصیل ایرانی دراستودیو ضبط شده است و آهنگساز به دنبال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این آلبوم به صورت گروهی (آنسامبل) در مایه موسیقی اصیل ایرانی دراستودیو ضبط شده است و آهنگساز به دنبال دو هدف تحرک و نشاط و ایجاد تنوع و اجتناب از یک‌نواختی است. در ریتم و فیگور  و موتیف‌های پویا، قرینه سازی و واریاسیون تنوع و بافت در طول قطعات در حال تغییراند.

«ناز جوانی» حاوی 10 قطعه شکایت، شاد آمدم، پیرعشق، ساز و آواز بیداد، رقصان، ساز و آواز اوج، نوای عشق، نغمه، شادان و تازه تر از باران با اشعاری از رهی معیری، مولانا، عطارنیشابوری و عباس محمدی است.

نوازندگان این آلبوم سجادسقایی (بربط)، سیاوش عبدی (دف)، سهیل نظری (تار)، مجیدعلیزاده (ضرب) ، علیرضادریایی (کمانچه)،  سعیدرضادولت آبادی (نی)، مسعودنجفی (سنتور)، صایب کاکاوند(تار)، الیاس طغیانی (نی)، بهزادحسن زاده (کمانچه غیژک)، بابک میرزایی (عود) و مسعود فیروزی نژاد (ویولنسل) نوازندگان این آلبوم هستند.

آلبوم «نازجوانی» محصول موسسه راوی آذرکیمیا است که با گرافیک احسان عرب اسدی و صدابرداری حسن و حمید عسکری و میکس مسترینگ امیرمردانه از سوی پخش‌های موسیقی جوان، آوای باربد، هنرشهر و رها از امروز عرضه شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها