امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132928
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر باکیده، مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره بیان کرد: بازبینی فیلم های بخش سودای سیمرغ از ابتدای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر باکیده، مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره بیان کرد: بازبینی فیلم های بخش سودای سیمرغ از ابتدای آذرماه آغاز شده است که در نهایت باید از این میان 20 اثر برگزیده شود.

باکیده تصریح کرد: همانگونه که در مقررات اعلام شده، متقاضیانی که برای حضور در جشنواره ثبت نام کردند از ابتدای آذرماه فیلم هایشان باید آماده تحویل باشد تا بر اساس زمان بندی ای که از سوی دبیرخانه اعلام می شود فیلم ها جهت بازبینی به دبیرخانه تحویل داده شود.

وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان زمان بازبینی فیلم های نگاه نو اعلام کرد: برنامه ما این است که تا پایان هفته جاری (27 آذرماه) بازبینی فیلم های بخش نگاه نو به پایان برسد و در هفته بعد نتایج این بخش را اعلام کنیم و از 27 آذرماه تمرکز هیات انتخاب روی بازبینی آثار بازبینی نشده بخش سودای سیمرغ باشد تا بتوانیم با یک برنامه ریزی شبیه بخش نگاه نو بازبینی آثار این بخش نیز در زمان مقرر به پایان برسد.

باکیده ادامه داد: از همه متقاضیان بخش سودای سیمرغ که هنوز نسخه بازبینی فیلم شان را تحویل نداده اند و یا نسخه تحویل داده شده نسخه نهایی نیست می خواهیم به منظور پیشگیری از انباشت فیلم های این بخش برای بازبینی روزهای پایانی هر چه زودتر و حداکثر تا روز جمعه 28 آذرماه نسخه مورد نظرشان را به دبیرخانه ارائه کنند تا برنامه بازبینی  دچار مشکل نشود.

مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: در حال حاضر برای اینکه بتوانیم اسامی برگزیدگان بخش سودای سیمرغ را اعلام کنیم لازم است در روزهای آتی فیلم های بازبینی نشده، متقاضی این بخش به دبیرخانه تحویل داده شود تا در جدول پیش بینی نوبت بازبینی قرار گیرند.

باکیده ضمن تشکر از همراهی تهیه کنندگان و کارگردانان  بخش «نگاه نو» به دلیل رساندن به موقع آثارشان برای بازبینی، دبیرخانه جشنواره را یاری نمودند گفت: تاکنون توانسته ایم برنامه منظمی برای بازبینی هیات های انتخاب داشته باشیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم با همکاری و هماهنگی که از سوی متقاضیان بخش سودای سیمرغ در این ایام با دبیرخانه جشنواره صورت می پذیرد بتوانیم همین نظم را تا پایان آذرماه حفظ کنیم.

طبق مقررات جشنواره «قول» و «فرار از قلعه رودخان» دو فیلم برگزیده بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان‌ به صورت مستقیم در بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور خواهند داشت تا جمعا 22 فیلم در این بخش به نمایش گذاشته شود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر می توانید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس www.fajrfilmfestival.com و یا با شماره های ۸۸۶۷۳۲۷۸ و ۸۸۱۹۴۲۳۵ تماس برقرار کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها