امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132932
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رمان «سفر به شهریور» تألیف «

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رمان «سفر به شهریور» تألیف « هادی خورشاهیان» را برای دومین بار تجدید چاپ و به مخاطبان نوجوان ارائه کرده است.

رمان «سفر به شهریور» یکی از کتاب‌های پروژه «رمان نوجوان امروز» است که اکثر آثار این پروژه مورد استقبال خوب مخاطبان نوجوان قرار گرفته است.

این کتاب، داستان بلندی است که در بیست و هشت فصل به رشته تحریر درآمده است. به گونه‌ای که این کتاب داستان نوجوانی را حکایت می‌کند که به همراه خانواده در تهران زندگی و علاقه بسیاری به فوتبال دارد و داستان از زبان همان نوجوان به عنوان شخصیت اصلی داستان روایت می‌شود که به همراه برادر کوچکتر خود و چند نفر از دوستانش در قالب یک تیم فوتبال محله به همراه مربی‌شان که پدر یکی از اعضای تیم و همسایه آنها است، پس از قهرمانی در مسابقات محلات به عنوان جایزه به سفری به مشهد می‌روند و در طول سفر اتفاقاتی برایشان می‌افتد که مهمتر از همه می‌توان به شناختی اشاره کرد که این نوجوانان از آدم‌هایی که دوران نوجوانی و جوانی خود را در جبهه‌های جنگ سپری کرده‌اند، بدست می‌آورند.

 

 

داستان «سفر به شهریور» دارای یک شخصیت اصلی و چند شخصیت فرعی است و این سرشت و سرنوشت شخصیت اصلی داستان است که پیام داستان را به دوش کشیده و پیش می برد. داستان از شخصیت پردازی مناسبی برخوردار است به خصوص شخصیت اصلی داستان به خوبی توانسته است دغدغه‌ها، آرزوها، غم‌ها و شادی‌های یک نوجوان شانزده ساله را نشان دهد.

بر اساس این گزارش، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رمان «سفر به شهریور» نوشته «هادی خورشاهیان» را با شمارگان 15 هزار نسخه منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها