امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132948
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقات قرآن «نورالهدی» به عنوان بزرگ‌ترین مسابقات تفسیر قرآن هر سال به همت ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقات قرآن «نورالهدی» به عنوان بزرگ‌ترین مسابقات تفسیر قرآن هر سال به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود اما با توجه به اهمیت واگذاری برنامه‌ها به بخش‌های خصوصی امسال برگزاری این مسابقات به اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور واگذار شد.

ثبت‌نام در هفتمین دوره مسابقات قرآن «نورالهدی» از پنجم شهریورماه آغاز شد و قرار بود تا 31 شهریورماه به پایان برسد اما با توجه به برنامه‌ریزی اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور نام‌نویسی در این مسابقات تا 20 آبان‌ماه تمدید شد.

با توجه به اینکه شرکت در این مسابقات به دو صورت اینترنتی و حضور در مؤسسات قرآنی فراهم شده بود بر اساس گزارش‌های اعلام شده 8 هزار و 237 نفر به صورت اینترنتی و حدود دو هزار نفر با مراجعه به مؤسسات قرآنی اقدام به ثبت‌نام کردند.

طبق برنامه مسئولان برگزاری مسابقات قرآن «نورالهدی» این مسابقات در 31 آذرماه پیش‌بینی شده بود اما به درخواست اتحادیه‌های استانی زمان برگزاری مسابقات «نورالهدی» 2 هفته به تعویق افتاد به طوری که این مسابقات روز جمعه 14 آذرماه در استان‌های مختلف کشور برگزار شد.

ثبت‌نام بیش از 10 هزار نفر در مسابقات «نورالهدی»

حجت‎الاسلام «سیدحسین کوششی» مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ثبت‌نام بیش از 10 هزار نفر در مسابقات «نورالهدی» اظهار داشت: این مسابقات در دو رشته تفسیر یک جزء(جزء 21) و سه جزء (اجزای 21، 22 و 23) 14 آذرماه به صورت هم‌ز‌مان در استان‌های مختلف کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه نتایج نهمین دوره مسابقات قران «نورالهدی» هفته اول دی‌ماه اعلام می‌شود، افزود: برای پذیرفته‌شدگان جوایز ارزنده‌ای همچون کمک‌هزینه سفر به عمره مفرده، عتبات عالیات و مشهد مقدس در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش فارس، هفتمین دوره مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» برای نخستین بار به همت اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور 14 آذرماه سال جاری برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار