امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132956
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 174
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیرخانه ستاد برگزاری مسابقه بزرگ «کتاب و زندگی» اعلام کرد: با توجه به اعلام قبلی، روز اربعین به‌ عنوان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیرخانه ستاد برگزاری مسابقه بزرگ «کتاب و زندگی» اعلام کرد: با توجه به اعلام قبلی، روز اربعین به‌ عنوان مهلت شرکت در مسابقه، بیش از 5هزار نفر در شنبه 22 آذرماه به سؤالات مسابقه کتاب‌خوانی «من زنده‌ام» پاسخ دادند که تعداد شرکت‌کنندگان در این مسابقه از مرز 40 هزار نفر گذشت.

کمیته تبلیغات این مسابقه، تعداد شرکت‌کنندگان را تاکنون بالغ بر 40 هزار نفر از طریق سایت مسابقه ketabzendegi.ir و سامانه پیامکی 10001661 برآورد کرده و افزود: با توجه به استقبال مردم، این مسابقه تا 19 دی مصادف با میلاد پر برکت پیامبر خاتم (صلی ‏الله‌علیه وآله وسلّم) تمدید شده است.

همچنین 150 هزار نسخه از کتاب «من زنده‌ام» خاطرات چهار بانوی امدادگر ایرانی که در اوایل جنگ به اسارت نیروهای بعث عراق درآمده‌اند به قلم معصومه آباد، از آغاز مسابقه کتاب‌خوانی تا اربعین حسینی، چاپ شده و بدین ترتیب بیش از 300 هزار نسخه از این کتاب به فروش رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار