امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132959
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهره وری عنوانی جذاب است که معمولا برای فعالیت های اقتصادی بکار می رود اما در ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهره وری عنوانی جذاب است که معمولا برای فعالیت های اقتصادی بکار می رود اما در دیگر کارها هم می توان بهره وری را ارتقا داد تا به سرانجام مطلوبی برسد.
در هر حال آنچه در برنامه این هفته چارسوق مورد توجه است، بهره وری اقتصادی است که با حضور مهندس کلانتری، رئیس انجمن بهره وری ایران مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد.
در میان برنامه نیز دکتر عادل پیغامی به ابراز پایه ای نظرات در این زمینه می پردازد.
حقیقت آن است که فرهنگ بهره وری بیشتر، باید در جامعه نهادینه شود وگرنه با دستورالعمل و بخشنامه نمی توان به صرفه اقتصادی در فعالیت های مالی دست یافت.
بهره وری در همه مراحل از جمله تولید، توزیع، عرضه و مصرف باید مورد توجه قرار گیرد و تمام کالاها به نوعی بهره وری لازم را داشته باشند و همچنین نوع فعالیت های اقتصادی هم از این مقوله برخوردار باشند تا در نهایت بهره وری فعالیت های اقتصادی یک جامعه بالا باشد.
این محورها و مباحث در برنامه این هفته «چارسوق» که قرار است ساعت 19 روز سه شنبه 25 آذر و تکرار آن روز بعد ساعت 17 از شبکه افق پخش شود مورد بررسی قرار می گیرند.
میلاد حاجی پروانه تهیه کنندگی و کارگردانی این مجموعه اقتصادی و گفت وگو محور را بر عهده دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها