امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132979
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی هفته های گذشته بدهی های عمومی آمریکا با افزایش ده ها میلیارد دلاری به مرز ...

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی هفته های گذشته بدهی های عمومی آمریکا با افزایش ده ها میلیارد دلاری به مرز 18 هزار میلیارد دلار نزدیک شده بود که با محاسبه متوسط افزایش روزانه بدهی های عمومی آمریکا می توان به این نتیجه رسید که این بدهی ها طی روز جاری از مرز 18 هزار میلیارد دلار گذشته است.

بنا به گزارش ای بی سی نیوز، بدهی های عمومی آمریکا در روز 3 دسامبر سال جاری معادل 17.976 هزار میلیارد دلار محاسبه شده بود که این میزان تنها دو روز بعد به 17.991 هزار میلیارد دلار رسید. که معادل 8 میلیارد دلاری در هر روز است.

در روز 12 دسامبر آمارهای رسمی بدهی عمومی آمریکا را معادل 17.998 هزار میلیارد دلار ارزیابی کرده اند که کمتر از دو میلیارد دلار تا مرز 18 تریلیون دلار فاصله داشته است. و در این مدت نیز متوسط افزایش یک میلیارد دلار روزانه بوده است.

در روز جاری و با گذشت 4 روز از ارائه آخرین آمار می توان به این نتیجه رسید که با توجه به شیب تند افزایش بدهی های عمومی آمریکا و حداقل افزایش روزانه 1 میلیارد دلاری بدهی های این کشور، در حال حاضر بدهی های عمومی کاخ سفید از 18 هزار میلیارد دلار عبور کرده و فراتر رفته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها