امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132980
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 59
محسن نریمان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ما همچنان تلاش ها و اقدامات خود را برای افزایش سقف تسهیلات ...

محسن نریمان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ما همچنان تلاش ها و اقدامات خود را برای افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر& nbsp;انجام می دهیم و امیدواریم تلاش های ما تا دی ماه نتیجه بدهد و سقف تسهیلات مسکن مهر به 30 میلیون تومان افزایش ‌یابد.

هفته گذشته بانک مرکزی با ارسال اطلاعیه ای در جواب نریمان که به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفته بود «پالس‌های مثبتی از بانک‌مرکزی برای افزایش سقف وام مسکن‌مهر دریافت‌ کرده‌ایم» صراحتا امکان پرداخت تسهیلات 30 میلیونی به پروژه‌های 99ساله را منتفی دانسته بود.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینکه پیشرفت مسکن مهر بالای 87 درصد است و این یعنی اینکه پروژه‌های مسکن مهر عقب نمانده، اظهار داشت: آورده مردم عقب‌تر است بنابراین ما باید انگیزه ای برای مردم ایجاد کنیم که آنها بتوانند آورده خود را به موقع واریز کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص پرداخت تسهیلات مسکن مهر گفت: از 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن مهر 41 هزار میلیارد تومان توسط دولت گذشته هزینه شده و از زمانی که دولت یازدهم بر روی کار آمد تنها 4 هزار و 500 میلیارد تومان از تسهیلات استفاده شده است.

نریمان ادامه داد: دولت یازدهم قصد دارد برای تکمیل واحدهای مسکن مهر بیشتر از آورده مردم استفاده کند در حالی که دولت پیشین برای ساخت مسکن مهر 70 درصد از تسهیلات استفاده کرد و تنها از 30 درصد آورده مردم برای پروژه‌ها استفاده کرد همین امر موجب تورم بسیار در کشور شد.

وی گفت: ما تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی‌های دقیق تا پایان سال 94 پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.

نریمان اظهار داشت: ‌100 هزار واحد مسکن مهر در پردیس طراحی شده که اغلب مدت قراردادشان زیر یک سال بود و برخی از شرکت‌ها و پیمانکاران گفتند این واحدها را ما شش ماهه تکمیل می‌کنیم در حالی که این موضوع غیرممکن است و این یکی از بی‌برنامه‌گی‌های دولت پیشین بوده است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها