امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132993
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 48
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در بازدید از مرز مهران شاهد هستیم که خوشبختانه مردم، ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در بازدید از مرز مهران شاهد هستیم که خوشبختانه مردم، مسئولان، سپاه و نیروی انتظامی حماسه عظیمی را خلق کردند و هم اکنون ورود زائران به کشور بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

وی ادامه داد: شب گذشته حدود 3 هزار نفر از زائران وارد کشور شدند که تمام امکانات اسکان، تغذیه و تدارکات برای آنها در نظر گرفته شده بود و هیچ کمبودی احساس نمی‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون در مرزهای کشور برای خروج زائران محدودیت‌هایی ایجاد شده است گفت: 5 هزار نفر در پایانه مهران تجمع کردند که می‌خواهند به کربلای معلی سفر کنند اما این افراد گذرنامه ندارند و با صحبت‌هایی که با آنها شد متقاعد شدند که به شهرهای خود بازگردند و در روزهایی که مرزها آرام‌ خواهند شد برای سفر اقدام کنند و وسایل حمل‌ونقل نیز برای این افراد در نظر گرفته شد تا به شهرهای خود بازگردند.

اوحدی ادامه داد: اتوبوس و تمام امکانات به اندازه کافی در مرز وجود دارد و معاون وزیر راه نیز قول داد امروز امکانات وسیع‌تری را به مرزها بفرستد.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: تاکنون 570 هزار زائر ایرانی از مرز مهران وارد کشور شدند و در مجموع آمار ورود زائران به کشور تا این لحظه به 900 هزار نفر رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها