امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132996
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 112
نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به نحوه تخصیص اعتبارات در لایحه بودجه سال 94 گفت: ما شاهد 5 برابر شدن بودجه معاون اول رئیس‌جمهور در بودجه سال 94 (از 2 میلیارد به 10 میلیارد) هستیم و به نوعی می‌توان این بودجه را بودجه آقای جهانگیری نامید.

وی با اشاره به افزایش 83 درصدی بودجه نهاد ریاست‌جمهوری، اضافه کرد: از سوی دیگر ردیف اعتباری جدیدی در حوزه نهاد ریاست‌جمهوری به نام حوزه قراردادها در نظر گرفته شده و 47میلیارد و 800 میلیون نیز به این بخش اختصاص داده شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت:‌ کل افزایش اعتبار بودجه در سال 94، 4.3درصد است و این در حالی است که درآمد کشور رشد 15.16درصدی را نشان می‌دهد.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: از اختصاص 47میلیارد و 800 میلیون به بخشی تحت عنوان قراردادها و امثال این موارد به این خاطر است که دست حضرات برای هزینه‌کرد بیت‌المال باز باشد و نمایندگان باید این بخش‌ها را حذف کنند.

وی در پایان با اشاره به بودجه بخش عمران در بودجه سال 94 گفت: در لایحه بودجه سال 94 به بهانه بودجه دریاچه ارومیه اعتبار تمام سدهای آذربایجان غربی قطع شده و هم حوزه آبخیز دریای خزر هم حوزه آبخیز خلیج فارس و هم حوزه آبخیز دریاچه خزر در بودجه 94 فاقد اعتبار هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار