امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۱۹:۱۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 133
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 458
شهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برخی از طرح‌های ارائه شده در حوزه زنان و خانواده به دلیل اینکه بارمالی را برای دولت به همراه ...

شهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برخی از طرح‌های ارائه شده در حوزه زنان و خانواده به دلیل اینکه بارمالی را برای دولت به همراه دارد پس از بررسی شورای نگهبان رد شد.

وی ادامه داد: افزایششهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برخی از طرح‌های ارائه شده در حوزه زنان و خانواده به دلیل اینکه بارمالی را برای دولت به همراه دارد پس از بررسی شورای نگهبان رد شد.

وی ادامه داد: افزایش مدت مرخصی زایمان مادران از 6 ماه به 9 ماه و لغو ممنوعیت بیمه فرزند چهارم در لایحه حمایت از خانواده به دلیل داشتن بار مالی برای دولت توسط شورای نگهبان رد شد و به مرحله اجرایی شدن نرسید.

این عضو فراکسیون زنان طرح بیمه زنان خانه‌دار را هم یکی از طرح‌هایی دانست که به دلیل بارمالی که برای دولت دارد در سال جاری هم به تصویب نمی‌رسد.

در سال گذشته مجلس نشینان مصوب کردند که مرخصی زایمان مادران به 9 ماه افزایش پیدا کند و همسر آنها نیز از 2 هفته مرخصی تشویقی برخوردار شوند.

به موجب این مصوبه مادرانی که سن فرزند آنها به 9 ماهگی نرسیده بود نیز شامل این قانون می‌شدند اما این مصوبه به دلیل داشتن بارمالی برای دولت توسط شورای نگهبان رد شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها