امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1330
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 394
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، نوشین زرنانی در نمایشگاهی از آثار نقاشی، حجم و ویدئوآرت خود؛ 12 نقاشی با تکنیک میکس مدیا در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، نوشین زرنانی در نمایشگاهی از آثار نقاشی، حجم و ویدئوآرت خود؛ 12 نقاشی با تکنیک میکس مدیا در سایز‌های متفاوت از 100 در 110 سانتی متر تا 300 در 170 سانتی متر را به معرض تماشا خواهد گذاشت.

او از کلاه آهنی و لباس رزم به عنوان نمادی از قدرت استفاده کرده و این نشانه‌ها را در تقابلی دو سویه با خودنگاره‌هایش قرار داده، وی در کنار تابلوهای نقاشی از هشت اثر حجمی با فرم کلاه‌های آهنی، نیز برای القا بهتر سوژه به مخاطب بهره گرفته، این نمایشگاه ماحصل دو سال کار مداوم هنرمند است تا با فضای شاعرانه و زنانه آثار، المان‌هایی را ترکیب نماید تا عنصر قدرت را به چالش بکشد.
 
دو ویدئو آرت که بر اساس همین موضوع ساخته شده‌اند از آثار دیگر زرنانی در این نمایشگاه است که عوامل قدرت، چون نخ تسبیحی این آثار را به هم متصل کرده است.
 
نوشین زرنانی متولد تهران و فارغ التحصیل رشته شیمی دانشگاه شهید بهشتی است و نمایشگاه نگهبان چشمه در گالری شکوه نخستین نمایشگاه انفرادی وی در زمینه نقاشی محسوب می‌شود.

وی در زمستان 91 پرفورمانس"we need oxygen …2" را در خانه هنرمندان اجرا کرده و ویدئو آرت‌های کبریت و آرت باد بود را در سال 91 در گالری‌های آران و ایست به نمایش گذاشته است.

زرنانی در پروژه پرفورمانس جان کیج در گالری ایست نیز با اثر the wolf is… حضور داشته و در نمایشگاه‌های گروهی دومین جوانان پیشرو در گالری پردیس ملت، نمایشگاه گروهی نقاشی در گالری ماه مهر، نمایشگاه بانوان کشورهای افریقایی شرکت کرده است.
 
نمایشگاه نگهبان چشمه تا تاریخ 11 اردیبهشت در گالری شکوه واقع در خیابان فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان امیر نوری، پلاک 19 دایر است و علاقه مندان می‌توانند همه روزه از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر از این آثار دیدن کنند.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها