امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133069
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سید محمد علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با اعضای برگزاری نخستین همایش و نمایشگاه تولید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سید محمد علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با اعضای برگزاری نخستین همایش و نمایشگاه تولید ملی و کیفیت در صنعت ساختمان اظهار کرد: باید بتوانید در شرکتی‌ که به فعالیت می‌پردازید حسن عمل خود را به جامعه نشان دهید.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در سخنانی فرمودند که تمام تلاش ما این است که کاری کنیم که کشور وابسته به منابع خارجی نبوده و در زمینه تولید ملی فعال باشد و روی پای خود بایستد.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی گفت: کشور مستقل، کشوری است که آقا بالاسر ندارد ولی استعمارگران نمی‌خواهند کشور روی پای خود بایستد.

وی تصریح کرد: به همین دلیل کسانی که نبوغ ذاتی داشتند، آنها را خریداری کرده و از کشور خارج می‌کردند یا آنها را از بین می‌بردند.

آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه کشور پیش از پیروزی انقلاب اراده‌ای از خود نداشت گفت: حرکت امام خمینی(ره) و ادامه آن هدایت‌های مقام معظم رهبری برای این بود که نعمت استقلال را مدیریت کنیم و مملکت روی پای خود باشد و این مسئله را غرب نمی‌پسندد.

وی خاطرنشان کرد: مغز متفکر ایرانی را هیچ کشوری ندارد و جوانان ایرانی دارای بهترین استعداد هستند و حتی کشورهای بیگانه از برخی از جوانان ما در دستگاه‌های خود استفاده می‌کنند.

استاد حوزه علمیه قم یادآور شد: مغز ایرانی بهترین مغزهاست و بهترین نظرها و استدلال‌ها در ایران است و دشمنان نیز این موضوع را قبول دارند و در تعجب هستند که چگونه ایران روی پای خود ایستاده است.

وی عنوان کرد: دشمنان 35 سال نتوانستند به کشور نفوذ کنند و آنها از فهم ایران در تعجب و شگفت هستند و دانشمندان و تحلیل‌گران غربی این مطلب را اعتراف کردند.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به وضعیت و کیفیت محصولات خارجی و داخلی گفت: کشورهای خارجی در کارهای تولیدی به اعتبار کشور و حکومت اهمیت می‌دهند و دقت فراوانی در تولید محصولاتشان دارند تا به اعتبار کشورشان خدشه وارد نشود.

وی ضمن ابراز تاسف گفت: برخی اوقات در زمینه این مطلب ضعیف عمل کردیم و آن قدر که توجه به مادیات است، توجه به اعتبار نیست.

استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: کشور ایران سرآمد کشورهای دنیا است بنابراین باید در عرضه محصولات در بازارهای خارجی به مسئله کیفیت توجه لازم صورت گیرد.

وی تاکید کرد: باید خط مشی الهی را در پیش بگیریم،‌ هر کاری در مسیر حق و حقیقت است اعتبار را به همراه دارد.

آیت‌الله علوی گرگانی یادآور شد: برخی افراد به آنچه باید توجه داشته باشند، ندارند و با این کار با اعتبار و آبروی مملکت بازی می‌کنند، بنابراین باید در جلسات این فکر تفهیم شود که هدف تنها تولید نیست بلکه می‌خواهیم کشورمان دارای اعتبار شود.

انتهای پیام/78003/و30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها