امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133074
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه اطلاع‌‌رساین وزارت کشور، رحمانی‌فضلی وزیر کشور طی حکمی بابک ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه اطلاع‌‌رساین وزارت کشور، رحمانی‌فضلی وزیر کشور طی حکمی بابک دین پرست را به عنوان رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد.

در حکم وزیر کشور خطاب به دین پرست آمده است؛

نظر به تجارب و روحیه فعال و تلاش گر جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب می‌شوید.

وزیر کشور در این حکم انجام اقدامات و هماهنگی های لازم برای ایجاد نظام اطلاع رسانی پویا و کارآمد، برقراری ارتباط و همکاری موثر و متقابل با رسانه ها و ساماندهی و انسجام بخشی به تعاملات بین المللی وزارت کشور در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را به عنوان انتظارات از رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور برشمرده است.

رحمانی‌فضلی در پایان حکم انتصاب دین پرست توفیق روزافزون وی را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شده است.

مسئولیت های متعدد از جمله تصدی معاونت کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر در کارنامه مدیریتی دین پرست قابل ملاحظه است.

تا پیش از این روح اله جمعه‌ای که اکنون به عنوان مشاور وزیر کشور در امور رسانه منصوب شده است، عهده دار مسئولیت مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بود.

جمعه‌ای مشاور وزیر کشور در امور رسانه شد

همچنین وزیر کشور در حکمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند رو‌ح‌اله جمعه‌ای در دوران تصدی مسئولیت مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور، وی را به عنوان مشاور خود در امور رسانه منصوب کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها