امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133081
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران که در سومین شب از مراسم ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران که در سومین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت بیان داشت: دشمن به دنبال تغیر جایگاه ارزش با ضد ارزش در جامعه اسلامی است و به همین دلیل در دین موضوع تولی و تبری داریم.

رحیمیان اظهار داشت: هر کسی به اندازه مکنت و قدرتش باید به اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر اهتمام داشته باشد.

وی افزود: زیر بنای همه احکام اسلامی تولی و تبری است. نمی شود هم امام حسین(ع) و هم یزید و شمر را دوست داشت. از نظر عقلی هم نمی شود. تولی و تبری یعنی اینکه به همان اندازه ای که امام حسین(ع) را دوست داریم از یزید متنفر باشیم.

رحیمیان تاکید کرد: اگر کسی مدعی خط امامی بودن است و می‌خواهد در خط امام باشد نمی‌تواند امریکا را هم دوست داشته باشد. متاسفانه برخی ها که خود را منتسب به امام می دانند از آمریکا بدشان نمی آید و از غرب و فرهنگ غربی انزجار ندارند، در روزنامه هایشان غرب و دشمن را دوست نشان داده و دوستان را دشمن نشان می دهند.

وی افزود: متاسفانه برخی مدعی شدند که امام حسین(ع) را دوست دارند اما در روز عاشورا که عده ای به پرچم عزای امام حسین(ع) جسارت کردند نه تنها از آنها اعلام برائت و انزجار نکردند بلکه آنها را خداجو نیز نامیدند.

رحیمیان تصریح کرد: این افراد تولی و تبری ندارند و به همین دلیل است که وقتی شعار نه غزه ، نه لبنان مطرح می شود از آنها تبری نمی جویند و هدف دشمن نیز همین است که جای ارزشها و ضد ارزشها عوض شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار