امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133087
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چیوتای سو سفیر سنگاپور با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چیوتای سو سفیر سنگاپور با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

بروجردی در ابتدای این دیدار با تقدیر از تلاش ها و اقدامات سفیر سنگاپور درطول مدت مأموریت خود در ایران، نسبت به روند رو به رشد مناسبات دو کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: توسعه روابط ایران و سنگاپور در عرصه های مختلف مورد نظر و پیگیری مسئولان دو کشور قرار دارد.

وی همچنین با اشاره به نقش مهم مجالس دو کشور در تحکیم و تقویت همکاری های فیمابین ایران و سنگاپور گفت: تبادل هیأت‌های پارلمانی بین دو کشور در طول یک سال اخیر تأثیر بسزایی در ارتقاء سطح مناسبات ایران و سنگاپور داشته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان این دیدار نسبت به تداوم روند گسترش مناسبات دو کشور در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ابراز خوشبینی کرد.

چیوتای سو سفیر سنگاپور در تهران نیز در همین دیدار با اشاره به روابط خوب دو کشور گفت: توسعه مناسبات با ایران بعنوان کشوری مهم در منطقه و جهان مورد توجه دستگاه دیپلماسی سنگاپور قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای گسترش ارتباطات دوستانه دو کشور از جمله برگزاری هفته فرهنگی ایران در سنگاپور افزود: گسترش مناسبات فرهنگی به افزایش شناخت مردم دو کشور و توسعه روابط در عرصه های دیگر خواهد انجامید.

سفیر سنگاپور در تهران در پایان این دیدار در خصوص تداوم روند رو به رشد همکاری های دو کشور ابراز امیدواری کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها