امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13309
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۵
تعداد بازدید: 268
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از مرکز آمار ایران چهل‌وهفتمین جلسه شورای عالی آمار در روز ‌گذشته با حضور بهروز مرادی معاون برنامه‌ریزی و ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از مرکز آمار ایران چهل‌وهفتمین جلسه شورای عالی آمار در روز ‌گذشته با حضور بهروز مرادی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و رئیس شورای عالی آمار در محل مرکز آمار ایران برگزار شد.
در این جلسه که معاونان وزارتخانه‌ها و سازمان‌های عضو شورا در آن حضور داشتند، درباره موضوعاتی همچون برگزاری طرح آمارگیری از مسافران مشهد مقدس در سال 1392تهیه شناسنامه شاخص‌های موضوع ماده 68 قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و گزارشی از عملکرد برنامه ملی آمار و نظام آماری کشور در سال 1391 بحث و بررسی شد.
براساس مصوبات این جلسه همه دستگاه‌های اجرایی موظف به همکاری در خصوص جمع‌آوری آمارهای مورد نیاز برای محاسبه شاخص‌های ماده 68 و تدوین گزارش عملکرد برنامه ملی آمار شدند.
همچنین اجرای طرح آمارگیری از مسافران (زائران) مشهد مقدس در سال 1392 توسط استانداری خراسان رضوی و با نظارت مرکز آمار ایران به تصویب رسید.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار