امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133104
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حاجی میراسماعیلی در مراسم روز پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: به تعبیر گفته شده ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حاجی میراسماعیلی در مراسم روز پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: به تعبیر گفته شده با زلزله‌ای که در دانشگاه علوم پزشکی ایران در پی ادغام این دانشگاه با دانشگاه تهران انجام شد بسیاری از زیرساخت‌های دانشگاه و پژوهش دچار صدمات جدی شد البته پس از انتزاع با تدبیر دولت مشکلات رفع شد هر چند که مشکلات زیادی در ابتدای راه داشتیم و امروز شاهد تلاش معاونت تحقیقات و پژوهش هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر پارک علم و فناوری در شهرستان ملارد ایجاد شده و امیدواریم با مجوز وزیر علوم فعالیت این پارک آغاز شود به زودی نیز مراکز رشد در دانشگاه آغاز به کار می‌کنند و 3 مرکز تحقیقاتی با هم ادغام شده و به صورت پژوهشکده در خواهند آمد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: پژوهش را نباید منحصر به دانشگاه دانست بلکه محققان و پژوهشگران باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهند از همین رو با برنامه‌ریزی روزآمد و امکانات دانشگاه باید در جهت تحقق اهداف تلاش کرد.

وی افزود: توسعه فرهنگ پژوهش، تبدیل ایده به کاربرد، توجه کیفی به پژوهش از برنامه‌هایی است که دنبال می‌شود و جامعه علمی کشور باید ما را به عنوان جامعه کارآفرین و مقید به اخلاق حرفه‌ای بشناسد تا نظام سلامت و مردم شاهد ارتقاء و رشد علمی باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها