امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133120
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباس زارع نژاد گفت: در این حادثه متاسفانه یکی از مصدومین در حین انتقال به بیمارستان فوت می کند و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباس زارع نژاد گفت: در این حادثه متاسفانه یکی از مصدومین در حین انتقال به بیمارستان فوت می کند و یکی دیگر از مصدومین که از ناحیه شکم مصدوم و نیز از ناحیه ران دچار شکستگی شده بود، پس از انتقال به بیمارستان دیوان دره و انجام عمل جراحی شکمی در این بیمارستان جهت انجام عمل جراحی ارتوپدی به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شده است.

وی افزود: در حال حاضر تمام اقدامات درمانی لازم برای وی انجام شده و حال عمومی این مصدوم رضایت بخش است.

زارع نژاد ضمن انتقاد از رسانه هایی که پیرامون این سانحه اخبار متناقضی از وضعیت مجروحین حادثه منتشر کردند، خواست در انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند.

وی ضمن ابراز تاسف از فوت یکی از مصدومین این سانحه گفت: سفر وزیر بهداشت به استان کردستان، با توجه به تاکید مقام معظم رهبری برای سرکشی از مناطق محروم، آثار و برکاتی را در پی خواهد داشت و صحیح نیست رسانه‌ها با برخورد غیرمنطقی و انتشار اخبار ضد و نقیض، هدف و اصل این گونه سفرها را تحت الشعاع قرار دهند.

زارع نژاد در ادامه افزود: وزیر بهداشت در ادامه سفر به استان کردستان از مراکز بهداشتی درمانی بانه و سقز بازدید کرد و بعد از بازگشت از سفر نیز از مراکز بهداشتی درمانی دیوان دره و بیجار بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها