امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133124
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال تماس ساکنین این ساختمان با سامانه 125 مبنی بر ورود یک جانور وحشی در حیاط، ستاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال تماس ساکنین این ساختمان با سامانه 125 مبنی بر ورود یک جانور وحشی در حیاط، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه امداد و نجات 12 این سازمان را روانه منطقه نارمک، میدان 50 کرد.

عابدین شجاعی پور رئیس ایستگاه 71 آتش نشانی دراین مورد اظهار داشت: یک قلاده گربه وحشی پس از ورود به حیاط یک ساختمان سه طبقه مسکونی، وارد قفس مرغ ها که در گوشه ای از حیاط قرار داشت، شد و تعداد هشت مرغ را خفه کرد.

وی افزود: گربه وحشی سپس وارد راهرو ساختمان شد که ساکنان برای مصون ماندن از حمله این جانوردرورودی واحد های خود را بستند و سپس از آتش نشانی درخواست کمک کردند.

شجاعی پور همچنین گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه، این جانوروحشی را بدام انداختند و در ادامه گربه صید شده را به ایستگاه انتقال دادند.

رئیس ایستگاه آتش نشانی تصریح کرد: این جانور وحشی طی هماهنگی به عمل آمده با مسئولین سازمان محیط زیست استان تهران جهت نگهداری و یا رهاسازی در طبیعت تحویل آنان شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها