امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133143
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» تصمیم «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای از

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» تصمیم «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای از سرگیری هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و خواستار توقف آن شد.

بنا به گزارش وبگاه خبری «الرساله»، در بیانیه  حماس آمده است: از سرگیری هماهنگی امنیتی با وجود تمام درخواست‌ها برای توقف آن و در زمانی که هنوز خون «زیاد ابوعین» وزیر دولت فلسطین و رئیس هیئت رسیدگی به پرونده دیوار حائل و شهرک سازی خشک نشده است ، ضربه به احساسات ملی تمام فلسطین از جمله خود جنبش فتح است ، جنبشی که یک رهبر خود را از دست داده است و این موضوع هشداری برای جنایات بیشتر اسرائیل است.

حماس ضمن محکوم کردن این تصمیم تشکیلات افزود: باعث تعجب نیست که تشکیلات خودگردان و رئیس آن همچنان در کنار رژیم اشغالگر بایستند زیرا تشکیلات در پی جنایتی بزرگتر از این در نوار غزه در مدت زمانی نه چندان قبل (تابستان امسال) حاضر به توقف هماهنگی امنیتی نشد در حالی که مردم غزه هنوز از پیامدهای جنگ اخیر ، محاصره و گرسنگی در رنجند.

حماس در پایان خواهان توقف فوری این هماهنگی امنیتی شد. زیاد ابوعین هفته گذشته در تظاهراتی علیه شهرک‌سازی اسرائیلی به شهادت رسید.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها