امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133147
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سومین دور مذاکرات ایران و آمریکا در ژنو درباره راه‌حل جامع هسته‌ای با حضور ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سومین دور مذاکرات ایران و آمریکا در ژنو درباره راه‌حل جامع هسته‌ای با حضور معاونان وزرای خارجه 2 کشور آغاز شد.

سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونان محمدجواد ظریف و وندی شرمن معاون جان کری وزیر خارجه آمریکا و کارشناسان دو طرف طی دیروز و امروز در دو نوبت و جمعا 9 ساعت به گفت‌وگو پرداختند.
عراقچی شب گذشته پس از پایان دور اول مذاکرات با طرف آمریکایی فضای حاکم برجلسات را بسیار خوب برشمرد و با بیان اینکه راجع به همه موضوعات گفت‌وگو کردیم، عنوان کرد: در موقعیتی نیستیم که مذاکرات را قضاوت کنیم، فضای جلسات بسیار خوب است، اما تا به راه‌حل برسیم، هنوز فاصله وجود دارد.
قرار است هیأت مذاکره کننده ایرانی به ریاست عراقچی ساعت 19 به وقت محلی با هیأت مذاکره کننده فرانسوی در گروه 1+5 دیدار و گفت‌وگو کنند.

دور جدید مذاکرات ایران و گروه 1+5 درباره راه‌حل جامع هسته‌ای پس از تمدید هفت ماه و هفت روزه توافقنامه ژنو قرار است فردا -چهارشنبه- در ژنو برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار