امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133161
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جیسون فورمان» رئیس شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور آمریکا امروز گفت که تحریم‌های اروپا ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جیسون فورمان» رئیس شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور آمریکا امروز گفت که تحریم‌های اروپا و ایالات متحده علیه مسکو، تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد روسیه داشته است.
بر اساس گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، «فورمان» که در خصوص تأثیرات تحریم‌های مرتبط با حوادث اوکراین بر اقتصاد روسیه سخن می‌گفت، گفت که تحریم های اعمال شد هبر یخش های انرژی، مالی و صنایع نظامی روسیه، باعث وارد آمدن تأثیرات قابل توجهی بر اقتصاد این کشور شده است.
پس از روی کار آمدن دولت غرب‌گرا در اوکراین، روسیه و غرب بر سر همسویی و یا رویارویی با دولت جدید کی‌یف به مشکل جدی برخورده‌اند.
سران اتحادیه اروپا و مقامات آمریکا می‌گویند که روسیه از استقلال‌طلبان شرق اوکراین که روس‌تبار هستند حمایت می‌کند، روسیه هم اوکراین را به باز شدن پای یک تهدید نظامی یعنی پیمان ناتو به مرزهای خود متهم می‌کند.
این درگیری‌ها به عرصه اقتصادی نیز کشیده شده است و پس از تحریم مقامات و اشخاص روسی توسط اروپا و آمریکا، مسکو نیز واردات مواد غذایی از این کشورها را ممنوع کرد


انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار