امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133178
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب‌های «بانوی رنگین کمان» زندگی نامه داستانی اشرف قندهاری (بهادرزاده)، «سفر به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب‌های «بانوی رنگین کمان» زندگی نامه داستانی اشرف قندهاری (بهادرزاده)، «سفر به ریشه‌ ها» و «نرگس‌ها» (مجموعه داستان)، سه کتاب تازه راضیه تجار هستند که با طرح جلدی نو به تازگی چاپ و تجدید چاپ شده‌اند.

کتاب «بانوی رنگین کمان» که روایتی داستانی از خاطرات اشرف قندهاری، موسس آسایشگاه کهریزک است توسط انتشارات سوره مهر در 2500 نسخه و قیمت 7 هزار و 900 تومان به چاپ رسیده است. این اثر برای نخستین بار در سال 87 منتشر شده بود و حال توسط این نشر با طرحی تازه در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

«سفر به ریشه‌ها» نیز عنوان مجموعه داستانی از راضیه تجار است که برای نخستین بار توسط انتشارات سوره مهر در 2500 نسخه و قیمت 7هزار و 900 تومان به چاپ رسیده است.

همچنین «نرگس‌ها» در تیراژ 2500 نسخه و قیمت 7 هزار و 900 تومان منتشر شده که در برگیرنده داستان‌های راضیه تجار است.

سه کتاب «محبوبه صبح»، «بانوی آبی‌ها» و «هفت بند» نیز چندی پیش با طرح جلد و قطع مشابه، از سوی انتشارات سوره مهر به بازار کتاب عرضه شد.

راضیه تجار متولد 1326 و فارغ التحصیل رشته روان‌شناسی است. او در عرصه داستان نویسی چهره‌ای شناخته شده و فعال است. تجار همچنین نویسنده زن برگزیده ادبیات دفاع مقدس از سوی حوزه هنری شناخته شده است. از آثار او می‌توان به نرگس‌ها، زن شیشه‌ای، سفر به ریشه‌ها، شعله و شب، کوچه اقاقیا، جای خالی آفتابگردان‌ها، آرام شب به خیر، گمان مبر شعله بمیرد، از خاک تا افلاک و ستاره و من اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها