امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133181
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 139
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در پی حضور محمدرضا جعفری‌جلوه در رسانه ملی و جدا شدن از بنیاد سینمایی فارابی وی نامه‌ای خطاب به اهالی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در پی حضور محمدرضا جعفری‌جلوه در رسانه ملی و جدا شدن از بنیاد سینمایی فارابی وی نامه‌ای خطاب به اهالی سینما و اصحاب رسانه منتشر کرد. متن نامه به شرح ذیل است:

هوالعزیز

به صدا و سیما باز می‌گردم، چون دیگر در سینما امکان حضور مؤثر برایم میسر نیست نمی‏توانم در فارابی ادامه دهم، دلیل آن هم روشن است، که اگرچه همواره معتقد و مهیا برای چابک‏سازی و نوسازی بوده‌‏ام اما با طرح‌‏های بی‌‏توجه به اقتضائات صحنه عمل در سینمای کشور تحت عنوان کوچک سازی و در اصل برای تجزیه و تنزل بنیاد سینمایی فارابی با آن اعتبار و جایگاه جهانی‏اش موافق نیستم ضمن آنکه کاملاً مغایر با عهد و پیمان اولیه‏‌مان بوده است.

حال ظاهراً مانعی بر سر راه تصمیماتم! لذا علیرغم شوق بسیار به ایفای نقشی که در خدمت به ارزش آفرینی سینماگران عزیز، از طیف های مختلف داشته ام و دیگر امکان چنین خدمتی نیست، برای همه آرزوی موفقیت دارم، به ویژه برای عزیزانی که یکسال قبل در بدو ورودم ابراز محبت و شوق بسیار کردند و در یک ماه گذشته به سبب احتمال بازگشتم به صدا و سیما مستمراً خواهان ادامه حضورم در سینما بودند. هر کجا باشم در اندیشة ایشانم.

از اهالی عزیز و صمیمی رسانه‏ها نیز تشکر ویژه دارم، انشاءا... بازهم در سنگر رسانه‏ همکار یکدیگر خواهیم بود.

با سینمای ملی تا اوج می‏توان رفت         قدری درنگ یاران، چندی تحمل رنج

محمدرضا جعفری جلوه

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها