امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133197
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصوبات پانصد و بیست و پنجمین نشست هیات انتخاب و خرید کتاب اعلام شد. براساس این گزارش، در این جلسه مصوب

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصوبات پانصد و بیست و پنجمین نشست هیات انتخاب و خرید کتاب اعلام شد.

براساس این گزارش، در این جلسه مصوب شد 214 عنوان از سوی ارشاد خریداری شود، که در این میان آثار انتشارات اسراء، پیدایش، دفترنشرمعارف وابسته به نهادنمایندگی مقام رهبری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیده می‌شود.

از جمله آثار موجود در این لیست می‌توان به؛ تفسیر بشری(سوره مبارکه اسراء و کهف)، رساله مصور ج 2، چرا دعایم مستجاب نمی شود؟، چشمه خانم و سارای مهربان اشاره کرد.

به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه کتاب‌های منتشر شده و بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی (اداره کل امور کتاب) و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در  استان‌ها، یک نسخه از هر کتاب چاپ اول، پس از اعلام وصول به دبیرخانه هیات انتخاب و خرید کتاب ارسال می‌شود تا در نشست‌های این هیات درباره خرید آن اعلام نظر شود. از این رو، برای طرح کتاب در هیات یاد شده نیازی به مکاتبه یا مراجعه حضوری ناشران نیست.

در جلسات هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علی اصغر محمدخانی، حمیدرضا ارباب سلیمانی، محمدکاظم شمس، محمدعلی مهدوی‌راد، علی شجاعی صائین، علی‌اصغر سیدآبادی، مصطفی امیدی، و علی اوجبی حضور دارند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها