امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133292
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی گفت: عربستان سعودی پایه‌گذار و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی گفت: عربستان سعودی پایه‌گذار و مروج گروه& zwnj;های وهابی تروریستی- تکفیری مثل داعش است و دلارهای بادآورده نفتی را هزینه رشد این گروه‌ها کرده است.

فیروزآبادی با اشاره به دلایل تشکیل ائتلاف علیه داعش افزود: وقتی خطر داعش برای جهانیان و بشریت روشن شد آمریکا حامیان داعش درمنطقه در یک حرکت صوری و تاکتیکی ائتلاف علیه داعش را راه انداختند اما در عمل همچنان به کمک‌های مالی و تسلیحاتی به این گروه ادامه می‌دهند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: عربستان با افزایش تولید نفت، به آمریکا و غرب که ابرسرمایه‌داران جهان را نمایندگی می‌کنند، اطمینان داد که از نظر تامین سوخت در مضیقه قرار نمی‌گیرند و از طرف دیگر با کاهش قیمت نفت و به تبع آن کاهش درآمد کشورهای ضدتروریستی منطقه که در برابر داعش می‌جنگند را تحت فشار مالی قرار دادند.

فیروزآبادی همچنین تصریح کرد: امروز خیانت سران آمریکا و غرب بر همه مردم جهان آشکار شده است و اینگونه حرکت‌های توطئه‌آمیز نمی‌تواند جلوی افول قدرت آمریکا، انگلیس و دیگر متحدان آن را بگیرد و مردم آمریکا و کشورهای غربی با ایستادگی و مقاومت در برابر نمایندگان ابرسرمایه‌داری زنگ فروپاشی قدرت پوشالی غرب را به صدا در‌آورده‌اند.

عضو تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطرنشان کرد: امروز حرکت عربستان سعودی و همدستان حامی داعش، پانصد میلیارد دلار کشورهای منطقه را متضرر کرده است و از سوی دیگر قدرت‌های غربی را که در بحران مالی و رکود قرار گرفته بودند را سیصد میلیارد دلار تقویت مالی کرده است. بنابراین اکنون آزادگان جهان پرده‌ای دیگر از ماجرای سهم‌خواهی ابرسرمایه‌داران و غارت مردم جهان را در برابر خود می‌بیند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها