امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133298
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 137
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سپاه نیوز، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در یازدهمین همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سپاه نیوز، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در یازدهمین همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با یادآوری فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از سد کرخه به عنوان اولین، بزرگترین و تعیین کننده‌ترین پروژه‌ای که قرارگاه با اجرای آن موجودیت خود را به اثبات رساند یاد کرد.

وی با بیان اینکه قرارگاه را مانند فرزند خود می‌دانم، گفت: به طور روزانه فعالیت‌های قرارگاه در فاز 15 و 16 پارس جنوبی را پیگیری می‌کنم؛ در مجموعه قرارگاه کارهای بزرگ و اقدامات موثری به انجام می‌رسد که شایسته تقدیر است.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: اندازه و کیفیت فعالیت‌های قرارگاه فراتر از حد بخش خصوصی بوده و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) هیچ‌گاه رقیب بخش خصوصی نیست.

وی با بیان اینکه فعالیت های قرارگاه در حوزه نفت و گاز فعالیت هایی در سطح بالای مدیریت و مهندسی است، گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در راستای توسعه فعالیت های خود می بایست بازارهای جدید را مورد توجه قرار دهد.

زنگنه افزود: بازارهای وسیعی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در برخی کشورهای اطراف وجود دارد که می توان برای آینده کاری آنها را مورد توجه قرار داد.

وی اظهار داشت: آینده درخشان قرارگاه در حوزه نفت و گاز در گرو رفتن به سمت «جی سی» همراه با انتقال تجربیات و صدور خدمات است.

وزیر نفت تصریح کرد: افرادی که در پروژه‌ها به فعالیت می‌پردازند سرمایه‌های کشور و نیروهای بسیار با ارزشی هستند که باید با مدیریت صحیح از توان و ظرفیت‌های آنها به بهترین نحو استفاده شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: همان تفکری که پشت سر تروریسیم و داعش بوده امروز کاهش قیمت نفت را دنبال می‌کند اما ما از مواضع خود کوتاه نمی‌آییم.

زنگنه تاکید کرد: با ظرفیت عظیم نهفته در جوانان و نهادهای انقلابی ایران اسلامی می‌توان در مسیر توسعه و پیشرفت گام برداشت و موجب عزت و سرافرازی ملت و نظام شد.

وزیر نفت در پایان موفقیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) را موفقیت وزارت نفت دانست و گفت: امیدوارم بتوانیم با اقتدار از تحریم‌ها و توطئه ها عبور کرده و کشوری بسازیم که همگان به ما افتخار کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها