امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133300
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 133
حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون اظهارات برخی از اصلاح‌طلبان در رابطه با مسئله هسته‌ای گفت: این که گفته می‌شود، مسئله هسته‌ای سودی برای ما ندارد، حرف اشتباهی است. جمهوری اسلامی ایران و 1+5 در بحث هسته‌ای تلاش می‌کنند، اگر این بحث سودی ندارد پس چرا این همه به آب و آتش می‌زنند.

وی ادامه داد: مسئله هسته‌ای یک حرکت علمی است که توسط دانشمندان ما شروع شده و امروز به وضعیت خوبی رسیده، ما نمی‌توانیم به بهانه‌ای که مسئله هسته‌ای برای ما سود نقد ندارد دانشمندان خود را محدود کنیم، دست آنها را ببندیم و به آنها اجازه فعالیت ندهیم و در برابر دشمنان کوتاه بیائیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: دشمن می‌خواهد ما تسلیم شویم و این موضوع بزرگترین بهانه‌ برای ما است که ما در برابر دشمنان کوتاه نیائیم. اگر ما در مقابل دشمن کوتاه بیائیم، نمی‌توانیم نقشی در آینده در منطقه و دنیا داشته باشیم.

حجت‌الاسلام کلانتری تاکید کرد: در دنیای امروز گاهی حتی مسائل بسیار ناچیزتر از بحث هسته‌ای برای کشورها به مسئله ناموسی تبدیل می‌شود. به نظر من حرف ساده‌ اندیشانه‌ای است که گفته می‌شود چرا مسئله هسته‌ای را ناموسی کرده‌اند یا موضوع هسته‌ای برای ما سود ندارد.

وی اظهار داشت: دشمن می‌خواهد استقلال کشور ما را بر هم بزند. نباید به بهانه‌‌های مختلف اجازه دهیم استقلال کشور آسیب ببیند و دستهایمان را در مقابل دشمن بالا ببریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها