امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133316
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۷
تعداد بازدید: 2283
نسخه کم حجم نرم افزار چند رسانه ای دجالواره با موضوع آسیب شناسی ماهواره آماده دانلود میباشد

نسخه کم حجم نرم افزار چند رسانه ای دجالواره با موضوع آسیب شناسی ماهواره آماده دانلود میباشد

بیانات امام خـــامــنه ای در خصوص ماهوراه و اینرنت:

امروز سلطه گران در همه جاى دنیا – هر جایى به تناسب – در فکر سلطه فرهنگیند؛ یک نمونه اش هم همین ماهواره است که حالا باز هم مى بینم بحث ماهواره را مطرح کرده اند. این منطق درست نیست که ما بگوییم چون تا پنج سال دیگر فناورى ماهواره پیشرفت خواهد کرد و بدون بشقاب هم مردم ممکن است تصاویر ماهواره را بگیرند، پس از حالا جلویش را باز کنیم! این منطق، منطق صحیحى نیست. آن کسى که این منطق را مطرح مى کند، باید بگوید براى جلوگیرى از آن، چه کار تازه اى باید کرد . این منطق و استدلال، این گونه باید نتیجه بدهد . البته دشمن فنآورى را پیشرفته میکند. در مقابل، شما باید فکر کنید که با تطور و پیشرفت فنآورى ماهواره، چه کارهایى را میتوانید انجام دهید تا از نفوذ ماهواره جلوگیرى کنید . اما این استدلال، که چون دشمن پیشرفت مى کند، پس ما بیاییم هر مانعى را از جلوِ راهش برداریم، منطقى نیست . این مانع، على العجاله مانع است. مثل این است که دشمن تا مرزهاى ما پیش آمده، آن وقت بگوییم، ما که نمی توانیم بیشتر از دو ساعت مقاومت کنیم، پس برویم ! نه آقا!  این دو ساعت را مقاومت کنید، شاید پیروز شدید . این چه حرفى است؟ ! قانون ممنوعیت ماهواره – که مجلس شوراى اسلامى، چند سال قبل از این، آن را تصویب کرد – یک قانون کاملاً درست و بجا بود . حداقلش این است شما توانسته اید چند سال این نفوذ را به عقب بیندازید و انشاءاللَّه باز هم خواهید توانست.

۱۳۷۴/۰۳/۰۸

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=2163

درپی لبیک به ندای رهبری قرارگاه فناوری پیروان مــوعـــود با همکاری قرارگاه فضای مجازی جماران اقدام به تولید نرم افزار چند رسانه ای دیگری با نام "دجالواره"و با محوریت آسیب شناسی و شناخت خطرات ماهواره نموده است.

این نرم افزار از بخش های اصلی مقاله،گالری تصاویر و بخش مدیا تشکیل شده است،لازم به ذکر است که این نرم افزار در نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی در غرفه پیروان موعود به تعداد محدودی عرضه شد

علاقه مندان برای تهیه نسخه اصلی این نرم افزار میتوانند با روابط عمومی پایگاه پیروان مــوعـــود تماس حاصل  فرمایید و یا درخواست خود را به سامانه پیامکی ارسال .
.کنید تا نرم افزار در اولین فرصت برای شما ارسال شود

30005825000156

برای دانلود نسخه اینترنتی این نرم افزار اینجا کلیک کنید

 

برچسب ها:
کردستان وب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
4
2
سلام وعرض ادب
این مطلب ارزشمند در کردستان وب قرارگرفت
در صورت امکان مارو در بین پیوندهای با ارزشتان قرار بدهید
http://www.kordestanweb.ir/
یا علی
آخرین اخبار
پربازدید ها