امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133326
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به نحوه تأمین درآمدها در لایحه بودجه سال 94، گفت: در بخش درآمدی بودجه 94 توجه به بخش درآمدهای گمرکی و واردات بیش از حد است و بهتر است دولت در بخش مالیات‌ها به جای بالا بردن سطح مالیات به بخش فرار مالیاتی و دریافت مالیات از این بخش توجه داشته باشد.

وی افزود: واسپاری خدمات به بخش خصوصی از جمله موضوعاتی است که در بودجه 94 به آن توجهی نشده و موضوع کاهش قیمت نفت نیز ممکن است کشور را در سال آینده با کسری پنهان بودجه مواجه کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین اظهار داشت: دولت باید در سال 94 حتی‌الامکان از بودجه‌های جاری دستگاه‌ها کم کند؛ واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی از دیگر موضوعاتی است که در لایحه بودجه مورد توجه قرار نگرفته است.

میرمحمدی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش قیمت نان دولت باید طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها، یارانه آن را به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌کرد اما این امر تاکنون محقق نشده و در بودجه سال آینده هم لحاظ نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها