امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133352
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - ویژه‌نامه حماسه 9 دی: روزهاى سال، به طور طبیعى و به خودى خود همه مثل همند؛ این انسان‌ها هستند، این ...

حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - ویژه‌نامه حماسه 9 دی: روزهاى سال، به طور طبیعى و به خودى خود همه مثل همند؛ این انسان‌ها هستند، این اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزى را از میان روزهاى دیگر برمی‌کشد و آن را مشخص میکند، متمایز میکند، متفاوت میکند و مثل یک پرچمى نگه میدارد تا راهنماى دیگران باشد.

روز نهم دى هم از همین قبیل است؛ یعنى برخاسته از بصیرت است، از دشمن‌‌‌‌‌شناسى است، از وقت‌‌‌‌‌شناسى است، از حضور در عرصه‌ مجاهدانه است.

نهم دی 88، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در «سالگرد این حماسه»، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود. امام خامنه‌ای

9 دی در گذار از 8 ماه فتنه پیچیده‌، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوت پشتیبانی مردم از انقلاب‌شان ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و از پی آن گرد و غبار 8 ماه آتش‌افروزی در خیابان‌ها و مساجد و پاره کردن عکس امام روح‌الله و شعارهای ضد فلسطینی و ضد مقاومت و آتش روزه‌خواری علنی و حمله به پایگاه بسیج و مردم بی‌دفاع و حمله به اموال عمومی و نهایتاً آتش جسارت به خیام ابا عبدالله در خیابان‌های تهران و عزاداران حسینی در هنگامه عزا و ماتم برای امام شهیدشان فرونشست و اینگونه نهم دی به تعبیر پیر انقلاب پرچم راهنمایی دیگران و روزی «متمایز» شد.

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پنجمین سالگرد حماسه 9 دی با انتشار ویژه‌نامه‌ای به بررسی ابعاد مختلف آفرینش حماسه 9 دی و چرایی مانایی آن در تاریخ انقلاب اسلامی پرداخته است.

این ویژه‌نامه شامل هفت بخش با عناوین («رهبرمعظم انقلاب»، «گفت‌وگو»، «گزارش»، «عکس و پوستر»، «اینفوگرافی»، «فیلم» ، «صوت») است.«فرید رضوی» یکی از کاربران پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; متن نامه‌ای را با عنوان (چقدر غبطه می‌خورم به مقام شما ...) خطاب به شهدای فتنه 88 را به شرح زیر به فارس ارسال کرد.

«راستی وقتی شهید شدید این سخن در دلم تکرار می‌شد که چه بنویسم بر سر مزارتان؟ محل شهادت خیابان‌های تهران! راستی تو که رفتی شهر خواب بود و الان خیلی‌ها خواب هستند انگار اتفاقی نیفتاده و شاید هم یک سریالی بود که از صدا و سیما پخش شده!

من از شما غافل بودم اما در این ماه با خود عهد کرده‌ام نگذارم عاملان شهادتتان بار دیگر خون پاکتان را مصادره کنند.

اینقدر برایتان نامه سرگشاده ارسال خواهم کرد تا دست من را هم بگیرید و پیش خود ببرید اما بر سر عهدی که بستیم هستیم هنوز که اگر از سرهایمان کوه بسازند نخواهیم گذاشت در تاریخ بنویسند امام خامنه‌ای تنها شد. خواهم نوشت و نمی‌گذارم خاتمی و حلقه ماسونی فتنه گران و پس مانده های گروهک‌های فسیل شده اقتدار نظام را کمرنگ کنند. دیگر سکوت نخواهیم کرد تا بار دیگر ام الفتنه هشتاد و هشت فراخوان شورش خیابانی بدهد.

نخواهیم گذاشت مادر شهیدی از دیدن شورش‌های خیابانی یک عده حرام لقمه آزرده خاطر شود و نخواهیم گذاشت خون شهدای مبارزه با فتنه پایمال شود که اگر این گونه نبودیم خدا مرگمان را برساند.

دلم از دست برخی مسئولان رنجور است گویا صدای ما را در 9 دی نشنیده بودند که فریاد زدیم محاکمه و گفتند مناظره، فریاد زدیم اقتدار نوشتند اعتدال... در عالم اسراری است که جزء به بهای خون دل فاش نمی‌شود.

برایمان دعا کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها