امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133363
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص امتحانات نهایی دی ماه و شرایط آن اظهار ...

عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص امتحانات نهایی دی ماه و شرایط آن اظهار داشت: امتحانات نهایی دی ماه از 6 تا 24 دی ماه برگزار می‌شود و کسانی که نتوانسته‌اند دروس امتحان نهایی خود را در خرداد و شهریور ماه بگذرانند و نمره قبولی بگیرند، در این امتحانات شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: امتحانات دی ماه، امتحانات محدودی به لحاظ تعداد شرکت‌کنندگان است و به لحاظ گستره تقریباً در همه جا حوزه داریم.

عمادی افزود: در هر دوره‌ای که امتحانات نهایی برگزار می‌کنیم تمام تلاشمان این است تا از لحاظ ضریب دشواری مثل هم باشد؛ چرا که قرار است اینها یک ارزش یکسان داشته باشند و ما نتایج امتحانات نهایی را به سازمان سنجش می‌دهیم.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش یادآور شد: آنچه که به سازمان سنجش ارائه می‌شود نمره قبولی دانش‌آموز است و به زمان امتحان خرداد، شهریور یا دی ماه بستگی ندارد؛ بنابراین ملاک نمره است نه مقطع زمانی آن.

وی تصریح کرد: بعضی اوقات مطرح می‌شود امتحانات شهریور از خرداد آسان‌تر است؛ اما به هیچ وجه چنین رویه‌ای وجود ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها