امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133365
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
سید نجم الدین محمدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: طرح مجلس ملی جوانان یکی از طرح‌های حوزه جوانان ...

سید نجم الدین محمدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: طرح مجلس ملی جوانان یکی از طرح‌های حوزه جوانان است که باید در مورد آن پژوهش‌های زیادی انجام شود.

وی ادامه داد: این مجلس باید بتواند قدرتی داشته باشد که مصوبات آن برای سایر دستگاه‌ها لازم الاجرا باشد این طرح باید ابتدا در ستاد ساماندهی امور جوانان به تصویب برسد و کلیات آن مورد تأیید قرار گیرد.

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان خاطرنشان کرد: پس از این مرحله باید در شورای عالی جوانان مطرح شود تا جزئیات آن مورد بررسی قرار گیرد و باید مراحل بسیار دقیق و طولانی را بگذراند و در صورتیکه توانایی ‌های لازم در جامعه جوان ایجاد شد می‌توان آن را اجرایی کرد.

محمدی ادامه داد: این مجلس به یک کار حقوقی دقیق نیاز دارد و قطعا می‌تواند خلأهای فراکسیون جوانان را پر کند چراکه این فراکسیون در زمینه کارهای کارشناسی، رصد و پیمایش تا کنون خلأ داشته است و در زمینه احصائ نیازهای جوانان نیز تا کنون نتوانسته است اقدامات خوبی انجام دهد و این مجلس می‌تواند این خلأها را بر طرف کند.

این طرح طرحی گسترده است که نباید انتظار داشت ظرف 6 ماه آینده شاهد مراحل اجرایی آن باشیم و یک کار بسیار عمیق حقوقی و کارشناسی می‌]واهد و اگر مصوبات لازم و همکاری سایر دستگاه‌ها را داشته باشد می‌توان با تدوین یک اساسنامه دقیق کار آن را آغاز کرد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها