امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133366
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
پروین سلیحی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برای تأمین امنیت زنان اعم از شاغل و خانه دار در جامعه، باید ...

پروین سلیحی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برای تأمین امنیت زنان اعم از شاغل و خانه دار در جامعه، باید شرایط را برای سبک زندگی اسلامی در جامعه فراهم کنیم و به گونه ای برنامه ریزی کنیم که تحقق آموزه‌های دینی و سبک زندگی اسلامی در اولویت سیاست‌گذاری‌ها قرار گیرد.

وی افزود: گروهی از زنان در جامعه وجود دارند که متأسفانه به دلیل‌هایی به منابع درآمدی مناسب دسترسی ندارند مانند برخی از زنان بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار که باید این افراد مورد حمایت ویژه دولت قرار گیرند.

این کارشناس امور زنان خاطرنشان کرد: در این لایحه باید تمام موارد قانونی و خلأهای قانونی در زمینه حمایت از زنان در دادگاه‌ها و مراجع قانونی نیز لحاظ شود تا مشکلی در این مسیر برای زنان جامعه ایجاد نشود.

سلیحی افزود: از سوی دیگر نباید در تدوین این لایحه به دنبال آموزه‌های غربی بود چون تا کنون ما الگوی موفقی از غرب در این زمینه ندیده‌ ایم و خودمان نیز در فرهنگ اسلامی‌مان آموزه‌هایی را داریم که می‌تواند تمام نیازهای زنان را برای داشتن امنیت روانی در جامعه تأمین کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها