امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133378
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهتاب مقصودلو؛ با بیان گزارشی از دستاوردهای این موسسه گفت: بنا بر این گزارش 36 نفر عضو هیئت علمی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهتاب مقصودلو؛ با بیان گزارشی از دستاوردهای این موسسه گفت: بنا بر این گزارش 36 نفر عضو هیئت علمی در این موسسه فعالیت می کنند و این مؤسسه عالی آموزشی و پژوهشی با پذیرش دانشجو در رشته خون شناسی از سال 1376 از جمله قدیمی ترین مراکز تربیت دانشجو رشته مذکور در کشور است.

وی افزود: موسسه عالی آموزشی و پژوهشی طب انتقال خون از سال 1379 تاکنون 109 دانش آموخته داشته است و مرکز تحقیقات سازمان انتقال خون در بین 74 مرکز بیو مدیکال ارزیابی شده با بیش از 82 درصد رشد نسبت به سال گذشته رتبه چهارم را در سال 1392 کسب کرده است.

مقصودلو با اشاره به رشد مقالات علمی افزود: در سال 92 از نظر تعداد مقالات ایندکس شده در نمایه نامه های معتبر علمی نسبت به سال 91 به میزان 46 درصد رشد داشته ایم که 34 درصد از این مقالات در نشریات علمی خارجی و 66 درصد آن در نشریات علمی داخلی به چاپ رسیده است.

وی گفت: در سال 92 ارجاع به مقالات این موسسه در کتب مرجع، 67 رشد نسبت به سال 91 را نشان می دهد.

وی همچنین از تدوین راهنمای مصرف خون با همکاری سازمان نظام پزشکی خبر داد و افزود: این راهنمای مصرف خون پس از تایید نهایی به انجمن های علمی پزشکی کشور ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها