امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133391
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی حادثه ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی حادثه تروریستی حمله به یک مدرسه و کشته و مجروح شدن جمعی از دانش‌آموزان را محکوم کرد.

در متن پیام آمده است: حادثه تأسف‌بار حمله تروریستی به مدرسه‌ای در شهر پیشاور و شهادت جمع زیادی از دانش‌آموزان بی‌گناه موجب تألم و تأثر اینجانب، معلمان و دانش‌آموزان در ایران اسلامی گردید.

این حادثه تلخ، بار دیگر نشان داد که مقابله با افراطی‌گری و خشونت به عزم ملی و اراده جهانیان نیاز دارد؛ بدون تردید این حمله تروریستی و اقدام جنایتکارانه با هیچ یک از ارزش‌های اخلاقی، انسانی و دینی مطابقت ندارد.

این پیام می‌افزاید: معلمان و دانش‌آموزان ایرانی ایمان دارند شکوفا شدن بذر دانایی و آگاهی در میان ملت‌ها با کمک معلمان مدارس اجازه نمی‌دهد تروریست‌ها به اهداف شومشان برسند.

اینجانب به نمایندگی از معلمان و دانش‌آموزان ایرانی این حادثه دردناک را به معلمان و دانش‌آموزان پاکستان و خانواده‌های داغدار تسلیت می‌گویم و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل دارم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها