امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133394
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان، قربان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان، قربان عباسی در جلسه‎ای با فرماندار شهرستان آزادشهر با اشاره به اهمیت توسعه صنعت گردشگری، توجه به ایجاد زیرساخت‎های مهم گردشگری را ضروری برشمرد و گفت: بی‎شک ایجاد زمینه‎های مساعد در صنعت گردشگری، ضمن فراهم‎سازی زمینه‎های جذب گردشگران داخلی و خارجی به درآمدزایی منطقه کمک کرده و اقتصاد استان را رونق خواهد بخشید.

وی با بیان اینکه ایجاد این زمینه‎های مساعد از اولویت‎های توسعه گردشگری است، عنوان کرد: در این راستا 310 میلیون تومان به شهرستان آزادشهر اختصاص داده شده است تا زمینه‎های مساعد گردشگری فراهم شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان افزود: مبلغ 200 میلیون تومان برای مرمت کاخ خوش‎ییلاق و 100 میلیون تومان نیز به نگین‎شهر اختصاص داده شده است.

عباسی اظهار امیدواری کرد با ایجاد زمینه‎های مساعد رونق صنعت گردشگری، شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی و افزایش درآمدزایی منطقه باشیم.
انتهای پیام/2307/م/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها