امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133396
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، جلسه توجیهی با حضورمشاور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، جلسه توجیهی با حضورمشاور دبیرکل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، دبیر و مدیران ستاد احیاء استان تهران و مدیر شبکه رادیویی تهران، گروه معارف و مسئول بسیج آن شبکه برگزار شد.

در این نشست، ضمن تبادل نظر در مورد نحوه همکاری در خصوص فریضتین، دست اندرکاران شبکه رادیویی تهران در مورد برنامه ریزی و رویکردهای مختلف امر به معروف و نهی از منکر همچنین شیوه فرهنگ سازی آن توجیه شدند.

همچنین مدیرشبکه رادیویی تهران گزارشی از برنامه های این شبکه در مورد احیاء و اجرای امر به معروف و نهی از منکر درمجموعه اداری و کاری آن ارائه کرد و دبیر ستاد احیاء استان تهران دقایقی در باب اهمیت این فریضه مطالبی بیان کرد سپس مشاور دبیر کل ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر، پیرامون مصداق‌های عملی فریضتین در رادیو مطالبی عنوان کرد که مورد استقبال مدیر شبکه تهران قرار گرفت.

پخش برنامه‌های تخصصی امر به معروف و نهی از منکر توسط کارشناسان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر از مصوبات این نشست بود در پایان هم احکام شورا به مدیر شبکه و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اعطا شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار