امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133398
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به قرار گرفتن در آستانه تعطیلی‌های پیش‌رو در هفته آینده به دلیل رحلت حضرت ...

به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به قرار گرفتن در آستانه تعطیلی‌های پیش‌رو در هفته آینده به دلیل رحلت حضرت رسول اکرم(ص) طی روز یکشنبه(30 آذر ماه) و همچنین شهادت حضرت امام رضا(ع) طی روز سه‌شنبه(دوم دی‌ماه) پیگیر انتشار روزنامه‌های کثیر‌الانتشار کشور در روزهای میان تعطیلی هفته آینده شدیم.

بر همین اساس و طی تماس حاصل شده با مدیران مسئول یا دفاتر روزنامه‌های کثیر‌الانتشار کشور برخی از روزنامه‌های در تمامی ایام هفته آینده انتشار خواهند داشت، برخی فقط طی روز دوشنبه (یکم دی‌ماه) منتشر نمی‌شوند و در روز چهارشنبه هفته آینده منتشر خواهند شد، برخی از روزنامه‌ها در روزهای دوشنبه و چهارشنبه منتشر نمی‌شوند و تکلیف برخی دیگر تا این لحظه مشخص نیست.

بر اساس این گزارش، روزنامه‌های ایران، همشهری، جام‌جم، آرمان و جهان اقتصاد طی هفته آینده در روزهای دوشنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه منتشر خواهند شد.

این در حالی است که روزنامه رسالت در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده منتشر نخواهد شد.

البته در این میان روزنامه‌های مردم سالاری، ابتکار و اطلاعات در روز دوشنبه منتشر نمی‌شوند اما روز چهارشنبه و پنجشنبه انتشار خواهند داشت.

تا این لحظه نیز تکلیف روزنامه‌های کیهان و جمهوری اسلامی مشخص نیست.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها